School for Professionals

Mijn naam is Stephan Borggreve (1983). Sinds september 2024 woon ik in Apeldoorn, samen met Nina. Ik heb Nederlands gestudeerd aan de Radboud Universiteit Nijmegen. Na mijn studie heb ik ruim 10 jaar gewerkt als docent communicatie, eerst bij Saxion en vervolgens bij de Hogeschool van Amsterdam.
In 2019 heb ik De Presenteerschool opgericht. Wij helpen professionals hun presentatievaardigheden te verbeteren. Dat doen we in de vorm van training en coaching. Daarnaast creƫren we praktisch toepasbare content over alles wat met presenteren te maken heeft.
Inmiddels is De Presenteerschool onderdeel van School for Professionals, een opleidingscentrum in soft skills. We werken samen met een grote diversiteit aan klanten, zoals KLM, Alliander, Bouwend Nederland, Veiligheidsregio Utrecht en Wolters Kluwer.
School for Professionals
Van Galenstraat 98
7311 HE Apeldoorn
Nederland
0618285639
stephan@schoolforprofessionals.com
www.schoolforprofessionals.com